O mně…

 

Vítejte na mém webu X-P.cz
Jsem homeopat a publicista Leo Švančara. Hlavní mojí činností je „netradiční“ lidí a mnohdy i zvířat – zabývám se mj. i léčením široké škály onemocnění, která jsou v praxi běžnými medicinskými prostředky těžko řešitelná. A to velmi, velmi často i těmi nejtěžšími…

Rozcestník všech našich webů www.svancara.eu

Budete se ale divit, přesto nejsem „šarlatán“, „duchař“, okkultista a už vůbec ne pohan či provozovatel kultů či jakýchkoli magických praktik! V otázkách křesťanské víry jsem totiž tradicionalista a proto kromě tridentských katolických navštěvuji často i orthodoxní (pravoslavné) bohoslužby.

Blíže o vztahu a křesťanství zde v tomto mém článku na webu X-P.cz.

Astrologie a v našem rodinném pojetí (již můj pradědeček, lékař knížete Kamila Rohana, Martin X. Švančara pomocí astrologie diagnostikoval a pomocí homeopatie léčil) je přísně porovnávací, statistickou a ryze praktickou a nikoli „okkultní“ záležitostí. A možná proto (nebo právě proto?) je často s nekonečně laskavou pomocí Boží velmi účinnou metodou v situacích, kdy  vše další zdánlivě selhává.

Všechny homeopatické léky, jež ve své praxi využívám a kterými jedině a výhradně léčím všechny moje pacienty, vyrábíme sami s mojí manželkou Evou v naší malé domácí rodinné homeopatické živnosti. Nikdy neléčím nikoho léky, které by připravoval někdo jiný než my a kde bych neměl tudíž kontrolu nad tím, co se s nimi při výrobě dělo(vím totiž velmi dobře, jak někteří léčitelé dokáží svými „duchovními postoji“ ovlivnit své produkty). Léky vyrábíme pomocí počítačové homeopatické resonance, a někdy, je-li toho třeba, i prastarým klasickým hanemannovským postupem postupného centissimálního homeopatického ředění.

(Pokud náhodou ale vy máte nějaké potíže, a lékaři vám nemohou či neumějí pomoci, obraťte se klidně s důvěrou na mne. Nejsem šaman, okkultista ani mág, při přípravě léků „nečaruji“, a jediné, v co vždy a jedině pevně doufám při přípravě léků a tinktur pro mé pacienty, je nekonečně velké Boží milosrdenství a slitování)

Kromě léčby svých pacientů si však občas vzpomenu i na svoji další profesi, publicistiku. V 90. letech a v prvním desetiletí třetího tisíciletí jsem pracoval v nejrůznějších médiích, od Zemědělských novin, přes ČTA až např. po Český rozhlas. Mimo jiné jsem pracoval hlavně na causách (ne)vydávání majetku české šlechtě, církvi a na historických událostech, včetně některých do té doby pozapomenutých komunistických zločinů.

 

Ještě jedna poznámka: Astrologie a léčitelství je naše pevná a prastará rodinná tradice. Stejně jako royalismus a katolicismus. Můj pradědeček Franz Xaverius Martin Švančara (1872-1955) byl astrologem a lékařem knížete Kamila Rohana a později pak amerického velvyslance v Cáchách; jeho syn a můj dědeček Ludwig Johann Švančara (1903-1984) byl rovněž astrologem. Jako astrolog se dědeček ocitl v koncentračním táboře , kde mohl několikrát pomoci i svému spoluvězni a vzácnému příteli, o mnoho let později pak arcibiskupovi a komunistickému „domácímu“ vězni, kard. Josefu Beranovi…

Odkazy:
Homeopatický eshop s našimi homeoléky: www.cwbc.cz
Vysvětlení výroby homeopatických léků: https://www.cwbc.cz/?o-nas-a-nasich-lecich,1
Vztahy mezi konstelacemi v horoskopech lidí a nemocemi, jimiž trpí: http://www.leosvancara.cz/index.php?pg=clankyX

V kategorii

Tento příspěvek zaslal/a leo on 14.1.2012

Web rediguje: Leo P. Švančara